עמדות לעבודה בעמידה - משרדי AVG ישראל

גם במשרדי AVG ישראל בחרו לעבור לעבודה בעמידה

טרנד העבודה בעמידה הגיע גם לישראל. גם במשרדי מרכז הפיתוח של חב' AVG ישראל, בחרו העובדים לחלק את זמנם בעבודה מול המחשב בין עבודה בעמידה לעבודה בישיבה.
העובדים העומדים הם כבר חלק מהנוף במשרדים ולאף אחד זה לא נראה מוזר. אז מה גרם להם להפסיק לשבת?

"מרבית העובדים במשרדים הם מתכנתים, מהנדסי פיתוח ואפליקציות המבלים שעות עבודה רבות בעבודה מול המחשב״ אומר לנו אוריאל וייס, מנהל התפעול של חברת AVG Israel במהלך הסיור במשרדי החברה. ״העובדים שיתפו אותנו בקושי שלהם בישיבה ממושכת ובבעיות הנובעות מכך. הבנו שיש כאן צורך אמיתי, העולה בקנה אחד עם השמירה על בריאות העובדים, והרצון לגוון את סדר היום שלהם.

לאחר שבחנו את הנושא ואת החלופות הקיימות בשוק, בחרנו בעמדות העבודה מסדרת WorkFit-T Sit-Stand של חב' ERGOTRON המיוצגת בישראל על ידי קבוצת יעיל נוע. נציג החברה שביקר אצלנו ושמע מאתנו על הבעיה, הציע את הפתרון שיושם תחילה במספר עמדות ובהמשך הוצע ויושם בעמדות נוספות. העמדות נוחות מאד לתפעול וניתן להניחם ישירות על שולחן העבודה הקיים. בזמן העמידה ניתן לכוונן אותם בהתאם לגובה וצרכי העובד ובזמן הישיבה הן יורדות מטה בחזרה בקלות ומתפקדות כעמדה רגילה.

״עתה, לאחר מספר חודשים שהעמדות כבר הותקנו במשרדים, העובדים ואני יכולים להעיד שזו הייתה בחירה נכונה.  מרבית העובדים אשר בחרו בעמדות המתכוונות של ארגוטרון משלבים בין עבודה בעמידה לעבודה בישיבה. הם עומדים, מחלצים עצמות ומפחיתים את המתח בצוואר והעומס על הגב.
השילוב הזה הופך את שגרת העבודה לנעימה יותר, והפתרון משתלב בתפיסה שעלינו להפוך את שגרת העבודה למעניינת ובריאה יותר עבור עובדי החברה״.

חברת AVG המצויה בתנופת צמיחה מתמדת, מגייסת לשורותיה מתכנתים ואנשי מקצוע נוספים.  במידה והנכם מעוניינים, לחצו כאן לפרטים נוספים
עבור לתוכן העמוד